Menu Zamknij

Zwroty

  1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni (podstawa prawna: art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny DZ.U. Nr 22, poz. 271 ze zm.). Termin jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy usługi – od dnia jej zawarcia.
  2. Zwrot zakupionego towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić w stanie nienaruszonym, z dołączonym dowodem zakupu (paragon, faktura) na adres sklepu:

DTH Tomasz Chrostowski
ul.Lipowa 7, Konarzyce
18-400 Łomża

W celu usprawnienia procesu zwrotu towaru prosimy o wypełnienie i dołączenie formularza zwrotu. W przypadku braku drukarki oświadczenie można napisać odręcznie.

Zwroty

  • Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni (podstawa prawna: art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny DZ.U. Nr 22, poz. 271 ze zm.). Termin jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy usługi – od dnia jej zawarcia.
  • Zwrot zakupionego towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić w stanie nienaruszonym, z dołączonym dowodem zakupu (paragon, faktura) na adres sklepu:

DTH Tomasz Chrostowski
ul.Lipowa 7, Konarzyce
18-400 Łomża

  • W celu usprawnienia procesu zwrotu towaru prosimy o wypełnienie i dołączenie formularza zwrotu. W przypadku braku drukarki oświadczenie można napisać odręcznie.